Uurrooster 2019-2020    

Afdeling Dag Uur Zaal Geboortejaar Start lessen
Kleuterturnen
Sloebertjes za 09:30-10:30 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2014-2015-2016 07/09/2019
Minilotjes za 10:45-11:45 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2014-2015-2016 07/09/2019
 
Toestelturnen voor Meisjes
Meisjes ma 18:15-19:45 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2011-2012-2013 02/09/2019
Juffers do 18:45-20:15 Sporthal IHAM - Turnzaal 2008-2009-2010 05/09/2019
Tieners di 19:30-21:00 Gymnopolis - Turnzaal 2005-2006-2007 03/09/2019
Turnsters do 20:15-21:45 Sporthal IHAM - Turnzaal 2002-2003-2004 05/09/2019
Turn-Addicts vr 21:00-22:30 Gymnopolis - Turnzaal 2001 en vroeger 06/09/2019
AGD za 19:00-21:00 Sporthal IHAM - Turnzaal Selectie 14/09/2019
 
Toestelturnen voor Jongens
Jongelingen wo 18:00-19:30 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2011-2012-2013 04/09/2019
Scholieren di 18:00-19:30 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2007-2008-2009-2010 03/09/2019
Juniors di 19:30-21:00 Sporthal IHAM - Turnzaal 2004-2005-2006 03/09/2019
  za 15:00-16:30 Sporthal IHAM-Turnzaal   07/09/2019
Turners di 21:00-22:30 Gymnopolis - Turnzaal 2003 en vroeger 03/09/2019
  vr 21:00-22:30 Sporthal IHAM-Turnzaal   06/09/2019
 
Ritmische Gymnastiek
RG 1 zo 09:30-10:30 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2011-2012-2013 08/09/2019
RG 2 zo 10:30-12:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2008-2009-2010 08/09/2019
RG 3 do 19:00-20:30 Loerenboske - Sporthal 2004-2005-2006-2007 05/09/2019
  za 10:00-12:00 Sporthal IHAM-Sporthal   07/09/2019
RG 4 do 19:00-20:30 Loerenboske - Sporthal 2003 en vroeger 05/09/2019
  za 10:00-12:00 Sporthal IHAM-Sporthal   07/09/2019
 
Tumbling
Tumbling 1 za 11:00-12:00 Gymnopolis - Turnzaal 2012-2013 07/09/2019
Tumbling 2 za 12:00-13:30 Gymnopolis - Turnzaal 2010-2011 07/09/2019
Tumbling 3 za 15:00-16:30 Gymnopolis - Turnzaal 2008-2009 07/09/2019
Tumbling 4 za 16:30-18:00 Gymnopolis - Turnzaal 2005-2006-2007 07/09/2019
Tumbling 5 za 13:30-15:00 Gymnopolis - Turnzaal 2004 en vroeger 07/09/2019
Tumbling 6 wo 20:30-22:00 Gymnopolis - Turnzaal 2004 en vroeger 04/09/2019
Tumbling B za 09:30-11:00 Gymnopolis - Turnzaal Selectie 14/09/2019
 
Acro
Acro 1 vr 19:30-21:00 Sporthal IHAM - Turnzaal Selectie 06/09/2019
Acro 2 za 11:30-13:00 Sporthal IHAM - Turnzaal Selectie 14/09/2019
 
Street-Dance
Mini-Dance wo 18:00-19:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2011-2012-2013 04/09/2019
Kids-Dance wo 19:00-20:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2008-2009-2010 04/09/2019
Funky-Dance do 19:00-20:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2004-2005-2006-2007 05/09/2019
Happy-Dance do 20:00-21:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 1999-2000-2001-2002-2003 05/09/2019
Fun-Dance do 21:00-22:00 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 1998 en vroeger 05/09/2019
 
Aerobic
Aerobic di 21:00-22:00 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Turnzaal 2001 en vroeger 03/09/2019
 
Hedendaagse Dans
Hedendaagse Dans zo 19:45-21:45 Sporthal IHAM - Polyvalente Zaal 2004 en vroeger 08/09/2019
 
G-dans
Gedans zo 10:30-11:30 Provinciaal Sport- en Recreatiedomein De Nekker - Polyvalente Zaal geboren tussen 2003 en 2013 15/09/2019
 

Onze zalen